Bezpieczeństwo na basenie

Poślizgnięcia

Chodząc na basen ze swoją 3-letnią córką musiałem trzymać ją za rękę, ponieważ często zdarzało jej się poślizgnąć" - to moje osobiste doświadczenie zanim poznałem Sweakers.
W Internecie znajdziecie jednak szereg historii dotyczących poślizgnięcia się na basenie, które zakończyły się mniej lub bardziej groźnym urazem.
Podobnie jak w przypadku jazdy na rowerze czy nartach, gdzie standardowym ekwipunkiem stał się kask, tak samo w przypadku basenu, możemy uniknąć przykrych konsekwencji upadków wyposażając się w Sweakers.
O ile duże pole do popisu mają właściciele ośrodków, my również możemy 'podjąć pewne kroki' (również dosłownie), aby zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich na basenie.
Skarpetki Sweakers posiadają antypoślizgowy bieżnik na spodzie, zwiększa on przyczepność na śliskiej powierzchni.
Szeroki wachlarz rozmiarów (od 21 do 46), sprawia że używać je mogą zarówno dzieci, osoby dorosłe oraz seniorzy, dla których z racji wieku, upadki na twardą powierzchnię mogą często oznaczać poważne kontuzje.
 

Higienia

Większość ludzi na basenie chodzi boso lub w klapkach - te jednak najczęściej ściągamy przed wejściem do wody, nasze stopy mają więc kontakt z podłożem.
Wiemy również, że otoczenie basenu to dogodne środowisko dla rozwoju bakterii i grzybów.
Sweakers posiadają antybakteryjne przeszycia z przędzy miedzianej. Miedź (podobnie jak np. srebro)  działa antybakteryjnie i antygrzybicznie.

ul. Cielmicka 39
43-100 Tychy
tel. +48 518 240 104
e-mail: sklep@swimsocks.pl
numer rachunku: 06 1050 1331 1000 0092 1771 4857 (ING Bank)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.